کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد تغییر به رشته پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من دانشگاه آزاد رشته حسابداری کارشناسی پیوسته میخونم میخواستم تغییر رشته بدم به پرستاری باید چیکار کنم الان؟
  • نرگس ایران نو 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نرگس عزیز

میبایست کنکور تجربی بدین ، چرا که تنها راه ورود به پرستاری و رشته های مشابه از راه کنکور سراسری تجربی هستش.

و شما یا با مدرک فوق دیپلم (کاردانی) و هم اکنون به صورت ناپیوسته لیسانس حسابداری رو دارین میخونین ، که با استفاده از مدرک کاردانی میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

و یا با مدرک پیش دانشگاهی ریاضی وارد دانشگاه شدین و دوره حسابداری 4ساله رو در حال گذروندن هستین که در اینصورت هم با استفاده از پیش دانشگاهی ریاضی می تونین کنکور تجربی بدین. پس منع قانونی و یا مشکل مدرک ندارید.

در مورد شروع به درس خوندن مسلما باید درس ها رو از پایه بخونین و نیازمند برنامه ریزی هستش و منابع آموزشی حرفه ای نیاز دارین که هم مباحث رو از پایه یاد بگیرین و هم تکنیک های تست زنی رو بتونین بگیرین.
دوست داشتین با مرکز تماس بگیرین 22691010-021 برای همه ی موارد در خدمت هستیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*