کارشناسی ارشد پرستاری از رشته غیرمرتبط

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. من کارشناسی ادبیات انگلیسی رو توی دانشگاه دولتی گرفتم حالا میخوام پرستاری بخونم. میخواستم بدونم میشه الان ارشد پرستاری رو بخونم یا حتما باید از اول کارشناسی بخونم آخه بعضی ها میگن میشه و بعضی ها میگن نمیشه و من نمیدونم کدومش درسته و بعد اینکه اگه مجبور باشم از کارشناسی بخونم دیگه نمیتونم دانشگاه دولتی روزانه برم؟ ممنون از راهنماییتون.
  • فاطیما 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطیمای عزیز

بله. در مورد رشته هایی مثل پرستاری میبایست حتما کارشناسی رو گذرونده باشین که بتونین در حوزه ی شغلش کار کنین و یا رشته های کاملا همگن و مشابه رو خونده باشین که بتونین برای ارشد پرستاری اقدام کنین.

با خیال راحت بدونین ارشد نمیشه خوند و برای رشته پرستاری باید از ابتدا کارشناسی بخونین.

در مورد دانشگاه هم خیر . دولتی روزانه نمیتونین بخونین چون یکبار از خدمات دولتی در مقطع کارشناسی استفاده کردین و فقط میتونین در دولتی شبانه، آزاد و یا پردیس های خودگردان در این رشته ( تحصیل مجدد کارشناسی) داشته باشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*