کاردانی نرم افزار به کارشناسی طراحی دوخت

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر، ببخشید من دیپلم کامپیوتر بودم که دانشکده فنی فوق دیپلم نرم افزار خوندم خواستم ببینم واسه کارشناسی میتونم رشته طراحی دوخت شرکت کنم روزانه؟
  • مریم 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مریم عزیز

برای قبولی در رشته های کاردانی به کارشناسی روزانه نیاز به قبول شدن در کنکور دارین و پذیرش در کنکور کاردانی به کارشناسی منوط به داشتن مدرک مرتبط هست و در غیر اینصورت نیازمند پاس کردن واحدهای پیش نیاز هستید که مدت زمان طول دوران تحصیل کاردانی به کارشناسیتون رو افزایش میده.

در ادامه متن مستقیم دفترچه ثبت نام رو برای مطالعه رو میتونین بخونین:

د) مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/1388 شوراي برنامه ريزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقيقات و فناوری در خصوص دانـش آموختگـان دوره هـای كاردانی پيوسته، دارای مجوز رسمی از شورای گسترش آموزش عالی كه معدل دوره كاردانی آنها كمتر از 14 باشد، در جلسه 789 به شـرح زيـر اصـلاح گرديد:
«دانش آموختگان مذكور در صورت قبولی در رشته مرتبط در دوره كارشناسی ناپيوسـته نيـاز بـه گذراندن واحـد جبرانـی ندارنـد، در غيـر اينصـورت
ميبايست 24 واحد جبرانی بگذراند».

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*