تغییر رشته کاردانی رشته تکنولوژی تولیدات باغی به پرستاری و فوریت ها

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با عرض سلام و خدا قوت وخسته نباشید من دارای مدرک کاردانی رشته تکنولوژی تولیدات باغی رشته کشاورزی هستم فارغ التحصیل موئسه غیر انتفاعی سنا ساری هستم من میتونم برای کارشناسی تغییر رشته بدم بیام پرستاری و فوریت ها شرکت کنم در کل میتونم در رشته پزشکی شرکت کنم با تشکر .
  • محمد رضا شادمند 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمدرضا جان

تغییر رشته نمی تونین بدین و مقطع کاردانی به کارشناسی در این خصوص برای شما وجود ندارد.

ولی میتونین با داشتن همون مدرک کاردانی رشته تکنولوژی تولیدات باغی رشته کشاورزی کنکور کارشناسی تجربی بدین و در رشته های پزشکی و پرستاری و یا… ادامه تحصیل بدین.
فقط میبایست بهمن ماه برای ثبت نام کنکور تجربی اقدام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در رشته و دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*