چگونه با كاردانی حسابداری برای تجربی كنكور بدهم؟

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه من كاردانی حسابداری دارم و در دبيرستان دروس تجربی را نخواندم چگونه ميتوانم براي كنكور تجربی ٩٩ آماده شوم ؟ آيا سی دی های كمك آموزشی، آموزش كامل دروس را دارند يا حتما بايد به كلاس بروم؟
  • دينا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دینا جان

مسلما با داشتن برنامه ریزی منسجم و تلاش در حد لازم انسان هر کاری رو میتونه انجام بده
از نظر ظرف زمانی هم که باید اول شما توان سنجی بشین که ببینیم در بازه زمانی مورد نظر میشه به هدف رسید یا خیر که البته امروز تا کنکور 99 اگر تلاش مناسب داشته باشید، زمان خوبیست.

سی دی های آموزشی هم بله، چرا که نه ، اگر کیفیت این منابع خوب و آموزش جامع کامل داشته باشه مثل منابع آموزشی پرواز که خودم باشون کار میکنم http://www.parva99.ir خوب مسلما میشه استفاده مفید حداکثری از زمان برد و بهترین آموزش رو در خانه داشت که هم مفاهیم رو تشریحی بیان کرده و هم نکات تکنیکی برای تست زنی رو برای شما کامل بیان میکنه.

دوست داشتین هم میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*