پیش دانشگاهی تجربی برای رشته فنی حرفه ای

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلامبر اساتید محترم. من دیپلم فنی حرفه ای دارم .(سال 85) میخوام کنکور سراسری پزشکی شرکت کنم. دوتا سوال. اول اینکه آیا حتما باید دیپلم رو تغییر بدم و دیپلم تجربی بگیرم یا اینکه با گرفتن پیش دانشگاهی تجربی هم مجاز به شرکت در آزمون سراسری هستم. دوم هم اینکه اگر پیش دانشگاهی کافیه, شما میتونین تو این راه ( اخذ پیش دانشگاهی و آمادگی کامل برای قبولی در کنکور) کمکی کنین؟
  • رضا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رضا جان

در پاسخ سوال اول شما، باید به آموزش و پرورش مراجعه کنین و تعدادی واحد اعم از پیش دانشگاهی و واحدهای تغییر رشته به شما ارائه میشه که همه ی اونها رو باید پاس کنین تا مدرک پیش تجربی رو بتونین بگیرین و با استفاده از اون کنکور تجربی رو شرکت کنین.

در پاسخ به سوال دوم، بله از صفر تا صد در مورد منابع آموزشی، مشاوره و برنامه ریزی و راهبردهایی که بتونین سریعتر دوره رو بگذرونین و به نتیجه ی دلخواه برسین در خدمت هستیم و هر زمان دوست داشتین میتونین با مرکز در تماس باشین و کارمون رو شروع کنیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*