پشیمانی از قبولی کنکور فنی با هدف کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من امسال سال ۹۹ کنکور فنی برای کاردانی دادم و روزانه قبول شدم دانشگاه اونم برای ورودی بهمن حالا پشیمون شدم میخوام که کنکور سراسری تجربی بدم حالا که من قبول شدم ولی تحصیلی نکردم فعلا میخواستم ازتون بپرسم الان من باید از دانشگاه انصراف بدم یا ادامه بدم و با کاردانی معماری میتونم کنکور تجربی بدم و اگه روزانه یکبار تحصیل کنم بعدش که کنکور تجربی دادم و روزانه قبول شدم میتونم برم؟ خیلی ها بهم گفتن انصراف بده شرایط انصراف چیه اگ بخوام انصراف بدم الان بدم یا باید دو ترم بخونم؟ ممنون
  • المیرا 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام المیرا جان

با کاردانی معماری میتونین کنکور تجربی بدین.

اگه روزانه قبول بشین و انصراف بدین یک سال محرومیت از انتخاب رشته های روزانه دارین ( البته به سرعت تلاش و پیگیری کنین ممکنه بتونین رفع محرومیت کنین )

شرایط انصراف رو از دانشگاهتون میتونین بپرسین ولی اگر هنوز ثبت نام نکردین پس در نتیجه انصرافی هم نیاز نیست و کاری که باید بکنین رفع محرومیت در سازمان سنجش هست.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل و عملکرد صحیح و یا اخذ مشاوره با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*