پزشکی بدون کنکور از کاردانی معماری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ببخشید من کاردانی معماری دارم ميخواستم تغییر رشته بدم  پزشکی بخونم ميشه بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد بشم.
  • فاطمه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه عزیز

مسلما و واضحا پاسخ شما خیر است.

در واقع از راه های قانونی و موجود شما به هیچ عنوان نمی تونین بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در هیچ یک از دانشگاه های سراسری، آزاد و پردیس بدون کنکور تحصیل نمایید.

و اگر واقعا به این رشته علاقه دارین
شما با استفاده از مدرک کاردانی می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس میبایست تلاش لازم در مطالعه و یادگیری را داشته باشید و سپس در بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعدش هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*