پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام من لیسانس زیست شناسی دارم . کلی دنبال رشته ایی هستم که بازار کار خوب داشته باشه . به ژنتیک و پزشکی و هنر هم علاقه دارم . ولی صرفا برای ادامه تحصیل رشته ایی مد نظرمه که بازار کارش خوب باشه . میشه رشته های با بازار کار خوب و به نسبت قبولی اسان رو بهم معرفی کنید
  • روناک 7 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام دوست عزیزم
در انتخاب رشته مسلماً بازار کار از ملاک های مهم هست
ولی به این فکر باشید که بتونید توو اوون بازار کار کنید و از خوبیش استفاده کنید که این برمیگرده به علاقه و توانایی، به طور مثال بازار کار جوشکاری آرگون خیلی خوب هست، آیا. شما میرین عسلویه، پارس جنوبی توو ظهر گرما و ارتفاع ۴۵ متری جوشکاری کنین؟ با درآمد خوب و مزایای عالی و کار تضمینی.
پس به توانایی ها و خیلی پارامترهای دیگه فکر کنین و اگر خواستید که اطلاع صحیح از رشته ها، بازارها، توانایی ها و علایقتون داشته باشید، پیشنهاد میدم جلسه مشاوره هدایت شغلی با دکتر پدرام داشته باشید تا زندگیتون رو حرفه‌ای تر و با چشم باز جلو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*