پرستاری بعد از دوری 5ساله از تحصیل

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام .. برای کسی که 5 سال از درس دور بوده میتونه رشته ی پرستاری و خوب قبول بشه و اینکه امسال آخرین سال کنکور نظام قدیم است ؟؟؟من و امثال من فرصتی داریم
  • منا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام منا جان

در مورد خوب بودن رشته بنده نظر خیلی خاصی ندارم ! چون شناخت خاصی از شما ندارم و نمی تونم بدون داشتن اطلاعات و شناخت از کسی ، نظر بدم…
ولی از نظر بازار کار ، اگر توانمندی شخصیتیش رو داشته باشین، بله ، خوبه و میتونه خوب باشه…

در مورد فرصت هم، پارامتر دوری بودن 5ساله از درس قابل تامل و بررسی هست ولی اگر رشته تون تجربی بوده و بتونین خیلی سریع و خوب بخونین و هدفتون دانشگاه های دولتی نباشه و … شاید !
و البته این پاسخ من بستگی بررسی صحیح توانایی ها و عملکرد شما داره که پیشنهاد میدم تماس تلفنی بگیرین تا بتونیم بررسی دقیقتری رو داشته باشیم.

اگر واقعا میخواهید در این رشته ادامه تحصیل بدین، برای رسیدن به موفقیت در مسیر کنکور تجربی و قبولی در رشته پرستاری میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات ارزیابی اولیه و یا در ادامه مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*