پرستاری بدون کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
1
سلام خسته نباشید، من دی ماه کاردانی معماری رو تمام میکنم و میخواستم تغییر رشته بدم به پرستاری، دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم به پرستاری میشه بدون کنکور وارد رشته پرستاری شد یا اینکه باید کنکور داد؟؟
  • محمد 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام محمد عزیز
نیازی به تغییر رشته نیست عزیزم.
شما با داشتن مدرک کاردانی معماری میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین، یعنی مدرک کاردانیتون به جای پیش دانشگاهی قرار میگیره و با اوون میتونین کنکور تجربی رو وارد بشین.
و البته بدونین که پرساری بدون کنکور وجود نداره ، در واقع تمامی رشته های پزشکی و پیراپزشکی بر اساس ظرفیت پذیرش و بازار کار آینده جذب دانشجو دارن و برای همین به صورت بدون کنکور و آزاد وجود ندارند.

شما حتما باید کنکور بدین تا بتونین در رشته ی پرستاری و یا هر کدوم از پیراپزشکی ها تحصیل کنین .

در مورد قبولی کنکور هم خیلی نگران نباشین، اگر با برنامه ریزی صحیح و منابع مطالعاتی مناسب براساس توانایی و نیازهاتون پیش برین مطمئنا میتونین نتیجه ی خوبی بگیرین و کنکور روقبول بشین و در دانشگاه مورد نظرتون در رشته ی پرستاری تحصیل کنین .

مشکل اکثر داوطلبانی که نتیجه نمیگیرند از کنکورشون، ندونستن راه های صحیحی مطالعاتی و تست زنی هستش و همین رفتن راه اشتباه و نتیجه نگرفتن باعث ایجاد این ذهنیت میشه که کنکور سخت هستش ولی در واقع کنکور با دانش و آگاهی و روش صحیح آسان و منطقیست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*