پرستاری با کارشناسی حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام من کارشناس حسابداری علمی کاربردی دارم میخاستم بدونم میتونم کنکور پرستاری شرکت کنم؟ ممنون میشم جواب بدین
  • مهدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدی جان

دو حالت هست یا مدرک لیسانستون رو ناپیوسته گرفته باشید، یعنی مدرک کاردانی هم دارید و یا مدرک پیش دانشگاهی یک رشته نظری دارید.

در حالت اول: برای شرکت در کنکور تجربی شما میتونین به جای مدرک پیش دانشگاهی از کاردانیتون استفاده کنید. یعنی از نظر مدرک مساله ای نخواهید داشت، نیازی به گرفتن دیپلم تجربی یا هر نوع مدرک دیگه ای هم نیست.

در حالت دوم: اگر مدرک دیپلم ریاضی و یا انسانی دارید هم که در واقع پیش دانشگاهی نظری دارید و با همون مدرک میتونین ثبت نام کنکور تجربی رو انجام بدین و در این حالت هم نیازی به تغییر دیپلم نیست.

و فقط باید تمام تمرکز و تلاشتون رو برای مطالعه دروس کنکور تجربی بذارین که بتونین نتیجه مناسب از مطالعه تون برای کنکور بگیرین.

اگر قصد نتیجه خوب و قبولی در رشته پرستاری دارید، هرچه زودتر برای مطالعه با برنامه ریزی و منابع مناسب شروع کنین و اگر نیاز به راهنمایی و برنامه ریزی و منابع آموزشی داشتین، حتما جهت بررسی با شماره مرکز 22691010-021 تماس بگیرید.

پیروز باشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*