شرکت در آزمون پرستاری با لیسانس حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام چطور میتونم با مدرک لیسانس حسابداری دوباره پرستاری بخونم؟
  • معصومه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام معصومه جان

شما در دو حالت میتونین الان لیسانس حسابداری داشته باشید:
حالت اول، داشتن کاردانی حسابداری و سپس کارشناسی ناپیوسته گرفتین
حالت دوم، پیش دانشگاهی نظری داشتین و دوره کارشناسی پیوسته حسابداری خوندین

شما در هر دو حالت یعنی مدرک کاردانی هر رشته ای و یا پیش دانشگاهی یکی از رشته های نظری رو داشته باشین میتونین کنکور سراسری تجربی رو شرکت کنین.

برای قبولی و تحصیل در رشته ی پرستاری هم میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی اقدام کنین و با تلاش منسجم قبول بشین و در دانشگاه مورد نظرتون در رشته پرستاری تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید تا با استفاده صحیح از توان و زمانتون در مسیر صحیح گام بردارین و در کنکور تجربی موفق بشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*