پرستاری از لیسانس حقوق

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام و خسته نباشید. من لیسانس حقوق غیر مرتبط دارم در دانشگاه علمی کاربردی دیپلمم رشته تصویربرداری است خیلی علاقه به رشته پرستاری دارم میخوام از اول بخونم؟ نمیدونم باید چیکار کنم و اینکه من اصلا از کنکور و رتبه و ضریب و اینا سر در نمیارم خواهش میکنم راهنماییم کنید من باید چیکار کنم؟
  • عاطفه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام عاطفه جان

میتونین از اول پرستاری بخونین. مشکلی نیست.

شما میبایست مدرک کاردانی ( فوق دیپلم) هم داشته باشین که با استفاده از همون مدرک میتونین در کنکور کارشناسی تجربی شرکت کنین و در رسته های زیرگروه تجربی مثل پرستاری و یا پزشکی ها و پیراپزشکی ها هم قبول بشین و تحصیل کنین.

چون دانشگاهتون روزانه نبوده، حتی میتونین در دانشگاه های روزانه و به صورت رایگان تحصیل کنین.

برای قبولی در کنکور نیازی به سر درآوردن از رتبه و ضریب و اینها نیست! نیاز هست با برنامه ریزی منسجمی بر اساس شرایط و وضعیتتون شروع به مطالعه و تست زنی کنین که البته به واسطه ی غیرمرتبط بودن رشته تون حتما میبایست از منابع اموزشی مناسب و منسجم تشریحی – تستی استفاده کنین که بتونین در زمان مناسب، بازدهی مناسب داشته باشین..

هر لحظه که دوست دارین میتونین با مرکز تماس بگیرین و برای دریافت برنامه ریزی و منابع اقدام کنین و قدم به قدم به رشته مطلوبتون که پرستاری هست نزدیک بشین..

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*