تغییر رشته به پرستاری از سال دهم رشته ی مکانیک

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من دانش آموز سال دهم رشته ی مکانیک خودرو هستم میخواستم بدونم چطوری میتونم در شغل پرستاری فعالیت داشته باشم
  • سعید 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سعید جان

با توجه به نظام آموزشی جدید و توضیحات دفترچه ثبت نام کنکور 98 که قوانین جدید در آن لحاظ شده و متن آن به شرح زیر است :

– هر فرد بدون در نظر گرفتن نوع مدرك تحصيلي نظام آموزشی )ديپلم نظام آموزشی جديد «نظام 6-3-3» ، ديپلم نظام قديم يا مدرك پيش دانشگاهی ( ميتواند منحصرا در يكي از گروههای آزمايشی) علوم رياضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر يا زبان ( ثبت نام كند.
– هر فرد علاوه بر ثبت نام در يكي از گروههای آزمايشی اصلی) علوم رياضی و فنی، علوم تجربی يا علوم انسانی (، در صورت تمايل، ميتواند در يك يا هر دو گروه آزمايشی زبان و هنر نيز ثبت نام نمايد.

شما به راحتی میتونین کنکور تجربی رو ثبت نام کنین و ان شالله در اون موفق هم بشید و بتونین در رشته پرستاری تحصیل کنین و سپس در این شغل فعالیت هم داشته باشین..
(البته اگر در سال آینده هم تغییر رشته بدین و برین تجربی بخونین در ادامه که چه بهتر )

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

و مسلما هر چه زودتر بهتر و سال دهم بهترین زمان برای شروع مطالعه جدی و عملکرد حرفه ای هستش، پس میتونین از همین الان برای موفقیت در مسیر کنکور با همکاران هماهنگی، در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*