پرستاری از دیپلم انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من ۵ساله دیپلم علوم انسانی گرفتم خیلی دلم میخواد پرستاری قبول بنظرتون امکان قبولی در کنکور برای من چند درصد ممکنه چون میگن خیلی کنکور سخت شده ممنون میشم راهنماییم کنین
  • نیلوفر 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نیلوفر عزیز

کنکر هر چقدر سخت باشه، تو میتونی سخت تر از اوون باشی.
انسان اگر هدفی داشته باشه و واقعا اوون هدف براش ارزشمند باشه مسلما خالق هستی اینقدر توانایی بهش داده و نعماتی داره که بتونه با اوون توانایی به اوون خواسته برسه، فقط کافیه از راه صحیح و با روش صحیح عمل کنه تا بتونه به اوون هدف برسه.
در مورد رشته پرستاری هم مسلما میتونین بهش برسین اگر درست درس بخونین.

شما در صورت داشتن مدرک کاردانی و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای

می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس اگر یکی از این مدارک را داشته باشید تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.
و اگر ندارید که باید با برنامه ریزی درک پیش دانشگاهی رو بگیرید و ادامه ی روند.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*