وضعیت خدمت سربازی برای کنکور99

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام دکتر.ببخشید من متولد فروردین 78 هستم… اولین بار سال 96 کنکور دادم ولی رتبه مد نظرمو نیاوردم و سال 97 باز هم کنکور دادم ولی دوباره رتبم خوب نشد… پیام نور ثبت نام کردم و دوباره واسه 98 خوندم… خیلی پیشرفت داشتم اما احتمال میدم امسال هم رتبه مدنظرم که پزشکی هست رو نمیارم… با توجه به اینکه سازمان سنجش اعلام کرده که کنکور 99 آخرین کنکور نظام قدیم هست میخواستم ببینم چطوری برای سربازی معافیت بگیرم و آخرین کنکور رو با قدرت شرکت کنم؟ چون شک ندارم پیشرفت میکنم… معدل کل سومم 19.21 و معدل نهایی سومم 18.70 هست… ممنون
  • رضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رضا جان

در مورد سنوات نظام وظیفه میتونین از دفاتر پلیس+10 اقدام و استعلام کنین ولی میتونین با ادامه تحصیل در پیام نور معافیت تحصیلی داشته باشین و پس از قبولی در کنکور 99 انصراف بدین و در دانشگاه جدید ثبت نام کنین.

همونطور که تا به حال تلاش کردین و پیشرفت کردین مطمئنا هم میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*