هدف گذاری و رسیدن به آن

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام این سوال که چرا فرزند یه دکتر. دکتر میشه مهندس. مهندس. و اینکه منه کارمند که الان فرزندم کلاس سوم هستش چیکار کنم که فرزند من هم هدف و استعداد و برنامه ریزی و داشته باشه که به یه جایی برسه. ممنون
  • علی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علی عزیز

پوزش از تاخیر در پاسخگویی به موضوع مطروحه ی شما

در وحله ی اول چنین قانونی وجود نداره و این قانون در ذهن ما جان میگیره و نقش میبنده و رنگ واقعی میگیره و در ورطه ی عمل مثال نقضش به کررات دیده شده و هست و نمیتونیم بگیم این موضوع جامعیت داره.

برای اینکه فرزند شما موفق بشه مسلما در وحله ی اول میبایست تفکر و نگرش پیشرفت و موفقیت رو داشته باشه و میبایست روح اوون رو پرورش بدین و نگاه ش رو بزرگ کنین.
در وحله ی دوم فرد نیاز به راهنمایی و بخش هایی حمایت داره که اگر این حمایت ها از سوی یک مجموعه و افراد حرفه ای صورت بگیره ، مسلما خیلی بهتر و زیباتر خواهد بود و بازدهی رو بالاتر هم میبره و نتیجه رو با کیفیت بیشتری به ما میده.
در وحله ی سوم هم که تلاش فرد است و تلاش و تلاش تا رسیدن به هدف.

در صورتی که در حوزه ی اول و دوم کمکی از ما ساخته است و یا دستوراتی دارین، در خدمت خواهیم بود، میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات جلسات مشاوره ای برای نتیجه گیری صحیح و حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*