هدف پرستاری از یازدهم حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من رشتم حسابداریه یازدهم ولی میخام برم پرستاری باید چکارکنم لطفا راهنمایی کنید؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام آوا جان

رشته پرستاری از جمله رشته های با کنکور در گروه تجربی هست.

طبق قوانین جدید در نظام 12 ساله، شما میتونین با داشتن مدرک هر رشته ای، کنکور هر رشته ای رو شرکت کنین
یعنی شما از نظر قانونی ، مشکلی برای شرکت در کنکور تجربی و تحصیل در رشته پرستاری نخواهید داشت.

فقط میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

ولی مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی و رشته پرستاری که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر اخذ مدرک پیش دانشگاهی و کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*