نظام قدیم یا جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من ۲ساله دارم کنکور میدم. پارسال ۸۰۰۰و امسال ۴۰۰۰منطقه یک و ۲۰۰۰سهمیه ی ۵درصدی شدم اما پزشکی قبول نشدم. واقعا دیگه انگیزه ندارم دوباره یسال دیگه بخونم.بزرگترین مشکلمم اینه که نظام جدید رو انتخاب کنم یا قدیم که وسطش پشیمون نشم؟امسال به جز ریاضی و شیمی که ۴۰درصد زدم بقیه ی درسامو ۶۰،۷۰و ۸۰زدم
  • محیا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محیا جان

خدا قوت و امیدوارم که همیشه پر توان باشین .

پیشنهاد اکیدم به شما این هست که با نظام قدیم پپیش برین ( اگر واقعا درست درس ها رو خوندین ) چرا که به کتاب های نظام قدیم تسلط نسبی بهتری دارین و این تغییر کتاب ها باعث آزار حافظه و دوباره کاری میشه

با اینکه میدونیم نظام قدیم شاید آسونتر باشه ولی برای شما وضعیت متفاوت هستش.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*