نظام قديم و منابع برای کنکور99

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام اقاي دكتر خسته نباشيد،من ديپلم نظام قديمم و ميخام براكنكور ٩٩اماده بشم منابع نظام جديدو مطالعه كنم يا قديم؟؟
  • شبنم 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام شبنم جان

در طی جلسات حضوری و تماس های تلفنی شاید به بیش از ۳۰۰ نفر این مسئله رو با احتمال بالای ۸۰درصد قول داده بودم و امروز شاهد آن هستیم که در جلسه رسمی شورا، دکتر عبدالرسول عمادی این استاد و دوست عزیز و دیرینه این مسئله را تایید کردند که برای کنکور 99 نیز سوالات نظام قدیم ارائه خواهد شد.

خوشحالم که مثل هر بار احتمالات صحیح شدند و قول بنده به داوطلبان مایه ی سربلندی و اطمینان خاطر شد.

این هم متن خبر منتشر شده در خبرگزاری های مختلف که در کانال تلگرام هم منعکسش کردیم.

کنکور ۹۹ هم با دو نوع سؤال برگزار خواهد شد

?شورای سنجش و پذیرش دانشجو در جلسه اخیر خود به بررسی شیوه برگزاری کنکور 99 پرداخت که بر اساس مصوبه این شورا مقرر شد در کنکور 99 هم دو نوع سوال برای داوطلبان نظام آموزشی جدید و قدیم طراحی شود.
♦️عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش در این رابطه گفت: “شورای سنجش و پذیرش دانشجو مصوب کرد در سال 99 نیز دو نوع سؤال برای کنکور ویژه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید آموزشی طراحی شود.”
♦️در حالی که پیش از این ابراهیم خدایی؛ رئیس سازمان سنجش درباره وضعیت برگزاری کنکور 99 گفته بود: طراحی دو نوع سوال مجزا فقط برای کنکور 98 مصوب شده و هنوز برای کنکور 99 تصمیمی از سوی شورای سنجش و پذیرش دانشجو اتخاذ نشده است.

#اخبار_واقعی و مهم کنکور را با ما دنبال کنید.

@DrPedramorg

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*