نظام جدید یا قدیم؟

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقت بخیر .پشت کنکوری هستم رشته تجربی نظام قدیم برای کنکور۹۹.نظام جدید بخونم بهتره یا نظام قدیم؟کدوم آسونتره؟ و اینکه کنکور تجربی بدم انتخاب رشته طراحی دوخت میشه کنم؟ یا برای طراحی دوخت چه رشته ای باید کنکور داد؟
  • سوگند 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سوگند عزیز

در وحله اول در پرانتز بدونید که:
حق انتخاب نظام جدید و قدیم صرفا یک خبر و مصاحبه از آقای خدایی رئیس سازمان سنجش منتشر و نقل شده که گفتند: قراره حق انتخاب داده بشه و هنوز به صورت مصوبه رسمی و قابل استناد این مطلب منتشر نشده، اگر دقت کنین در سایت ما هم خبر به صورت پیوست خبر قبلی و در ادامه ی هم منتشر شده تا از اشتباه جلوگیری کنه.

لینک خبر:
https://dr-pedram.com/?p=9459

حال پاسخ مستقیم به سوال شما:

گفته های دبیران حاکی از آن است که در دروس مختلفی مثل ریاضی و زیست و شیمی نظام جدید رویکرد آسونتری داره و حذفیاتی داشته و بدیهیات بررسی کتاب ها هم همین امر رو تایید میکنه

حال، اگر شما تسلط نسبتا خوبی نسبت به کتاب های خودتون دارین، کار درست مطالعه کتاب های نظام قدیم هستش وقتی این شرایط فراهم شده
ولی
اگر تسلطتون به کتاب های خودتون کم هست و میخواهین از اول شروع کنین، میتونه بهتر باشه با کتابهای نظام جدید شروع کنین که اگر به هر دلیلی برای کنکور1400 موندین بتونین از همون منابع نظام جدید استفاده مجدد کنین.

رشته طراحی دوخت زیر مجموعه هنر هست!
خیر. از کنکور تجربی نمی تونین این رشته رو انتخاب کنین و انتخاب این رشته در دانشگاه های سراسری و با کنکور نیازمند آزمون هنر هستش که دارای امتحان عملی نیز میباشد.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته های خاص که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*