کنکور نظام جدید یا قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من داوطلب کنکور رشته تجربی هستم سال ۹۷ و ۹۸ رتبم ۲۷۰۰۰ منطقه یک شد و پایه درسی خوبی هم ندارم میخواستم بدونم با این شرایط و باتوحه به اینکه نیمی از زمان از دست رفته با منابع خودم در نظام قدیم میشه به رتبه زیر ۱۰۰۰۰رسید یا نه از همین حالا باید خودم رو برای کنکور ۱۴۰۰ اماده کنم و منابع نظام جدید تهیه کنم؟ خیلی ممنون
  • مرضیه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مرضیه جان

سوال شما هم پاسخ بله داره، و هم خیر!

بخش اعظمی از جواب به روند عملکرد شما برمگیرده که اگر خوب و حرفه ای و منسجم باشه، مسلما در بازه زمانی 6ماه برای کسی که فارغ التحصیل هست و فوول تایم میتونه درس بخونه، زمان خوبیه و کم نیست و دقیقا با شرایط شما پارسال یکی از دانش آموزانم به نام بهاره به رتبه 8000 رسید البته تفاوتش این بود که حدود از نیمه دوم اسفندماه شروع کرده بود.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*