نسبت به سن چه رشته تحصیلی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام و خسته نباشید من 29سالمه و میخواهم ادامه تحصیل بدهم اما نمیدانم درچه رشته که نسبت به سنم نتیجه قابل قبول بگیرم لطفا من را راهنمایی کنید. من خودم بعضی وقتها به حسابداری پرستاری و رشته های مهندسی مثلا مهندسی صنایع فکر میکنم اما نمیدانم کدام یکی آیا رشته ای غیر از این سه تا رشته هست که مناسب من باشه؟؟؟
  • hossein 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام حسین جان

اگر بخواهیم انتخاب مسیر و رشته صحیح داشته باشین، حتما میبایست جلسه مشاوره ای هماهنگ کنین در خدمت باشم، و در مورد تمام ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت، اهداف و… توضیحات بدین و بررسی بشه و در کنارش با بررسی تیپ شخصیتیتون، مسیر و رشته مناسب مشخص بشه …
بعد میشه نظر داد و …
در مورد آینده شغلی و تحصیلی بر اساس یک پارامتر سن و بدون شناخت از ابعاد مختلف به هیچ عنوان نمیشه نظر همینطوری داد حسین جان.

دوست داشتین با همکاران در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و برای جلسه راهبردی هماهنگی کنین.

پیروز باشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*