نرسیدن به برنامه ریزی هفتگی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلامم ببخشید دوست من مشاورشون شما هستین اون کلاس دوازدهم هستن و برنامه ای که شما بهش دادین به اون نمیرسه چون مدرسه داره به نظرتون باید چکار کنه؟
  • mohammadhatami 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمد عزیز

اگر برای برنامه ریزی با یکی از کارشناسان مجموعه مشاوره ای ما کار میکنن و برنامه میگیرن، مسلما از ایشون هر هفته گزارش عملکرد گرفته میشه و اگر این گزارش مناسب نباشه کارشناسشون برنامه رو تنظیم میکنه و تغییر میده تا حد که ایشون بتونن بازدهی داشته باشن

حال اگر اینکه چند هفته این مسئله تکرار بشه، در صورتی که جلسات راهبردی ماهیانه رو ثبت نام کرده باشن که خود بنده حتما این موضوع رو بررسی میکنم واگر این کار رو نکردن، چون اسمشون هم نگفتین، لطفا بگین با بنده در تماس باشن یا جلسه ای رو رزرو کنن که حتما بررسی کنیم و علل این نرسیدن به برنامه رو ریشه یابی کنیم .

در خدمت هستم دوست عزیزم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*