می خوام جراح قلب بشم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دهم تجربی هستم میخوام جراح قلب بشم ولی در موردش اطلاعات زیادی ندارم من یکم تحقیق کردم متوجه شدم که کشور ما به جراح قلب خیلی نیاز داره چقدر درسته ؟
  • مینا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مینا جان

اطلاعات در پست های مشابه در سیستم پرسش و پاسخ هست

میبایست کنکور بدین، پزشکی بخونین و پس از فارغ التحصیلی برای تخصص جراحی قلب اقام کنین و در مجموع میشه گفت باید حدود 12-13 سال درگیر درس خوندن و کار بشین تا به اوون درجه برسین.

بله . این تخصص از تخصصهای خوب و مورد نیاز هستش.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در مسیر یادگیری دروس و کسب رتبه خوب در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*