منابع کنکور99 نظام جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با عرض سلام وخسته نباشید جناب دکتر من اولین باره که میخوام کنکور بدم یعنی کنکور98ولی اون رشته دانشگاهی که میخوام قبول نمیشم یعنی نخوندم اونقدرحالامیخوام پشت کنکور بمونم الان بخوام کنکور99بدم باید منابع خودمو بخونم یا منابع اونارونظام قدیم نیستم نظام جدید هستم ولی کتابهایی ما با کتابایه99فرق میکنه من اگه بخوام پشت بمونم رادیکالهای خودمونوبخونم؟
  • رقیه دوستی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام رقیه جان

در وحله ی اول شما میبایست کتاب ها خودتون رو بخونین.

در مورد نکات خاص و تکمیلی و عدم انطباق کتاب ها ، سازمان سنجش هر ساله لیست هایی رو با جزئیات کامل در سایت خودش ( معمولا مهر یا آبان ماه) در این زمینه منتشر میکنه و شما از روی اوون میتونین تغییرات و ملاحظات مورد نیاز رو به سادگی استخراج کنین.

پس بدون هیچ ابهام و نگرانی ای میتونین مطالعاتتون رو با کتاب های خودتون ادامه بدین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی با قیمت و کیفیت مطلوب بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*