منابع کنکور زبان نظام قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
منابع کنکور زبان (نظام قدیم)را معرفی نمایید. باتشکر
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام روز عزیز
کنکور زبان دو دسته سوالات عمومی و اختصاصی داره، که دروس عمومی، زبان و ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، زبان عربی و زبان خارجی ( که میتونین به غیر از انگلیسی، زبان های آلمانی، فرانسه، روس، ایتالیایی هم انتخاب کنین) دروس عمومی کنکور زبان رو تشکیل میدن.

در کنار اونها دفترچه اختصاصی هم وجود داره که شامل: واژگان، ریدینگ، گرامر، کاربرد زبانی، کلوزتست، ترتیب واژه ها از زبان تخصصی مورد نظر و انتخابی شما هستش که بر اساس هدفتون در زیرگروه مورد نظر میتونین اون زبان رو انتخاب بکنین و آزمون بدین و نتیجه بگیرین.

در مورد منابع آموزشی مرتبط و قوی هم مثلا برای آزمون تخصصی زبان انگلیسی شما میتونین از منبع قوی ای مثل آموزش زبان تخصصی استاد خزایی استفاده کنین و برای تهیه ش میتونین به این لینک مراجعه کنین:
https://parvaz99.ir/product/%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1

امیدوارم پاسخ صحیح رو گرفته باشین و اگر منظور دیگه ای داشتین حتما بیان بفرمایید تا توضیح بدم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*