منابع برای قبولی در علوم ارتباطات اجتماعی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر، کاردانی گرافیک دارم کنکور انسانی ثبت‌نام کردم. برای قبولی در رشته علوم ارتباطات اجتماعی چه منابعی پیشنهاد میکنید؟ البته برای ورود به صدا و سیما(صحنه)ممنون میشم پاسخ بدید…
  • زهرا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زهرا جان

همانطور که باید بدانید رشته علوم ارتباطات اجتماعی در زیرگروه 2 گروه آزمایشی علوم انسانی کنکور سراسری قرار داره و دروس مهمتر در این زیرگروه، ریاضی با ضریب4 و علوم اجتماعی با ضریب 3 هست.

بعد از این ها اقتصاد، روانشناسی و ربان و ادبیات فارسی تخصصی ضریب 2 دارن و مابقی دروس ضریب 1

و البته از عمومی ها هم نباید غافل شد که ادبیات و زبان فارسی ضریب4 و دینی ضریب 3 داره و زبان و عربی هم ضریب 2 رو دارن.

در مورد منابع آموزشی، کتب مختلف آموزشی و تست زنی در بازار وجود داره که باید سطح شما سنجیده بشه تا بتونیم پیشنهاد مناسب رو تقدیم کنیم.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در مسیر یادگیری دروس و کسب رتبه خوب در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*