معرفی رشته

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام.لطفا در مورد رشته دکترای پیوسته بیوتکنولوژی،دانشگاهی که ارایه میشود و رتبه و شرایطش توضیح دهید.
  • رهام مجدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رهام عزیز

دوره دکتری پیوسته بیوتکنولوژی به این صورت هستش که به سه مرحله تقسیم میشه و برای گذراندن هر مرحله شرایطی پیش می آید که در ادامه خواهم گفت .

مرحله اول ( کارشناسی ) ، مرحله دوم (کارشناسی ارشد ) ، مرحله سوم ( دکتری )

و بع از اون هم شما میتوانید در یکی از 6 گرایش بیوتکنولوژی فراورش زیستی، بیوتکنولوژی میکروبی، بیوتکنولوژی مولکولی، بیوتکنولوژی پزشکی، بیوتکنولوژی کشاورزی و بیوتکنولوژی محیطی ادامه تحصیل دهید.
این رشته نیمه‌متمرکز است و برای قبولی در آن علاوه بر داشتن رتبه‌ی زیر 500 کشوری یا مدال طلای کشوری المپیادهای دانش‌آموزی باید در مصاحبه قبول شوید.
در مورد نحوه‌ی انتخاب این رشته در دفترچه انتخاب رشته هم میدونید مسلما که به این صورت است که چون رشته‌ نیمه‌متمرکز است، بهتر است اولین انتخاب شما باشد و بعد از آن به ترتیب اولویت رشته‌های دیگر متمرکز را با دقت انتخاب کنید.
نحوه پذیرش در این رشته فقط بصورت با آزمون بوده و پذیرش بدون کنکور در رشته دکترای پیوسته بیوتکنولوژی وجود نداشته است .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*