معرفی دانشگاههای بدون کنکور وغیرحضوری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام.من ازابتدای تحصیلاتم تادیپلم تجربی ام(سال۸۷) درسهام خیلی خوب بودن،ولی طبق باورهای غلطم ادامه تحصیل ندادم،الان خیلی پشیمانم.اززمان دیپلم من تاامسال حدود ۱۱سال میگذرد.خواهشی که دارم میتونید دانشگاههای بدون کنکوروغیرحضوری(برای اینکه الان متاهل وشاغل هستم) رشته های تربیت معلم و… برام معرفی کنید تاهم ادامه تحصیلمو بدم وهم به خانوادم برسم.باسپاس
  • جعفر 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام جعفر عزیز

امیدوارم سلامت و موفق باشین
در وحله ی اول بدونین رشته هایی مثل تربیت معلم ( که شرایط سنی هم داره و به شما نمی خوره) و در واقع تمامی رشته های برتر و یا دانشگاه های برتر با کننکور هستن.
در عین حال بسیاری از رشته های کم طرفدار و یا دانشگاه هایی مثل علمی-کاربردی که بیشتر مراکز صدور مدرک هستن و جریان علمی خیلی در اوونها کمرنگ هستش بدون کنکور هستن
و البته دانشگاه های هم هستن مثل آزاد ها و غیرانتفاعی ها که توشون گزینه های خوبی برای تحصیل بدون آزمون هست.

حال مهم این هست که هدف شما از تحصیل چی باشه و رشته ی مد نظرتون چی و در کدووم شهر باشه…

بدونین گزینه ها در دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی، علمی-کاربردی زیاد هست
ولی
در مورد انتخاب رشته در هر صورت و هر مقطع سنی – زمانی برای هر فردی، اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشیم، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتی و رشته های مناسب تیپ شخصیت مشخص بشه…

بخشی از فرآیند انتخاب رشته مناسب هم به اهداف فردی، برنامه های زندگی و دلایل فرد برای ادامه تحصیل برمیگرده که مثلا شما گفتید قصد مهاجرت هم دارید و مسلما فرآیند مهمی مثل بازار کار در ایران و یا خارج از ایران و نیازمندی جامعه به مشاغلی که مورد علاقه ی شما هستند هم از نکات حائز اهمیت هست.

پس بنده نه در یک، بلکه در چند جمله هم نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای هستش تا بتونیم بررسی کامل و صحیح انجام بدیم.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات جلسات مشاوره ای برای نتیجه گیری صحیح و حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*