معرفي كتاب تست يازدهم انساني

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
-2
0
سلام.من دانش اموز پايه يازدهم انساني هستم ميخواستم چند تا كتاب تست انساني براي رشته هاي تخصصي اين رشته براي كنكور٩٨ معرفي كنيد.سپاسد د
  • Z.Sahebi 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام دوست عزیز – به توضیحات زیر توجه کنید :

روانشناسی: برای درس روانشناسی در درجه ی اول کتاب درسی و بعد از اون میتونید کتاب روانشناسی انتشارات مشاوران که تخصصش در زمینه ی کنکور انسانی هستش رو تهیه کنید.
جامعه شناسی:

برای درس جامعه شناسی پیشنهاد میشه کتاب آبی قلم چی رو تهیه کنید و بعد از تسلط بر کتاب درسی اون رو مطالعه کنید تا نکته ای جا نمونده باشه. در صورتی که درست بخونید این درس رو میشه گفت آسون ترین درس در رشته ی انسانیه.
تاریخ:

سوالات تاریخ واقعا ساده و کاملا مبنی بر اطلاعات کتاب های درسی هستش لذا کتاب کمک آموزشی خاصی برای این درس نیاز نخواهید داشت. البته تست زنی برای این درس رو فراموش نکنید. برای زدن تست ها میتونید از کتاب آبی قلم چی استفاده کنید و در دوران جمع بندی هم از کتاب زرد رشته ی انسانی.
فلسفه و منطق:

درسیه که دبیر واقعا نقش به سزایی داره در اون و چنان چه دبیر خوبی داشته باشید کتاب درسی برای شما کفایت میکنه ولی در صورتی که چنین شرایطی رو ندارید و مشکل دارید توش میتونید از کتاب مشاوران و همین طور آبی قلم چی استفاده کنید.
ریاضی:

درس ریاضی چنان چه مشکل اساسی دارید پیشنهاد می کنیم کلاس برید در صورتی که دبیر خوبی داشته باشید جزوه ی دبیر کفایت میکنه. ریاضیات رشته ی انسانی واقعا ساده هستش ولی خب بعضی ها کلا با ریاضی مشکل دارند و کاملا قابل درک و طبیعی هستش. کتاب گاج و آبی قلم چی برای این درس پیشنهاد میشه.
اقتصاد:

برای درس اقتصاد پیشنهاد می کنیم کتاب مبتکران رو تهیه کنید در صورتی که با این کتاب نتونستید خوب ارتباط برقرار کنید کتاب آبی قلم چی رو بخرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*