مطالعه کنکور پس از بازگشت مجدد به تحصیل

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام اواسط کلاس دهم درس رو کنار گذاشتم بعد از یک سال پشیمون شودم شروع کردم به درس الان سال آخر هستم غیرانتفاعی خوندم می خواستم بدونم چه کتاب های باید بخونم برای کنکور؟
  • نیما طاهری 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نیما جان

برای کنکور کتب و منابع آموزشی متنوع و متفاوتی هست ، که هر کدوم بر اساس نیاز، سطح، وضعیت، توانایی و اهداف دانش آموزان به اونها معرفی و استفاده میشه.

برای اینکه بتونی بهترین منابع مناسب خودت رو داشته باشی و در مسیر کنکور به هدفی که داری برسی، میبایست روند عملکرد مطالعاتیت رو صحیح کنی و این مسلزم داشتن برنامه ریزی حرفه ای و منسجم هستش و در کنارش استفاده از منابع و کتاب های مناسب کنکور رشته ی مد نظر شما.

برای موفقیت در مسیر یادگیری دروس و کسب رتبه خوب در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*