مطالعه برای کنکور99

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام خدمت شما.من داوطلب کنکور انسانی 99هستم.تابستون که گذشت مطالعه ام خوب بودی ولی من خودم ناراضی بودم.الان هم با شروع سال جدید هیچ رغبتی به درس ندارم.چیکار کنم؟اگه با جدیت شروع کنم نتیجه خوبی میگیرم در کنکور؟
  • Volga 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

چرا که نه، مسلما میتونین اتفاقات خوبی رو بندازین

البته ما همیسه برای نتیجه گرفتن نیاز به تنظیم ظرفیت، توان ، هدف و زمان داریم و وقتی بتونیم این جنبه ها رو با هم هماهنگ کنیم ، میتونیم به هدف برسیم.

بازه ی زمانی الان تا کنکور هم خیلی زمان خوبیه برای رسیدن به رتبه های خوب.

اگر مشکل انگیزه دارین مسلما باید از جلسه مشاوره ای استفاده کنیم.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*