مشاوره و راهنمایی نیاز دارم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام و عرض ادب من عاشق رشته های تجربی هستم. دو سال رشته آی تی خوندم ولی بعدش فهمیدم که تنها علاقه من به رشته های پزشکی و تجربیه. یکی از دوستام گفت که میتونی بری تربیت بدنی و کارشناسی ارشدتو فیزیوتراپی بخونس و بعدا هم مطب بزنی. این موضوع صحت داره؟ یکی دیگه گفت یه کم بخون فیزیوتراپی قبول بشی و بعدا میتونی تغییر رشته به پزشکی بدی. ولی چون چن ساله از درس دور بودم کنکور دادن خیلی سخته برام ولی اگر بتونم حتما کنکور هم میدم. خواهش میکنم کمکم کنید من 25 سالمه ولی هنوز سرگردونم. چون شرایط خوندن برای کنکور و ندارم. توی دبیرستان درسام عالی بود و حزو بچه های باهوش بودم. لطفا باهام تماس بگیرید و کمکم کنید.
  • مطهره 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مطهره جان

خیر . صحت نداره . تربیت بدنی، مجوز فعالیت پزشکی نمیگیره و البته میتونین غیرقانونی فعالیت داشته باشین.

میتونین فیزیوتراپی بخونین و آزمون لیسانس به پزشکی بدین ولی خوب آزمونی بسیار سخت با ضریب قبولی بسیار پایین هستش و خیلی پیشنهاد نمیدم اگ هدفتون پزشکی هست از پایه میتوینن برای رشته پزشکی تلاش کنین ، اگر هم هدفتون فیزیوتراپی هست که برای اوون میتونین اقدام کنین.

اول باید هدف و جهت و مسیر زندگیتون رو تعیین کنید.

دوست داشتین برای داشتن جلسه تعیین هدف و یا موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*