مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هنر

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خدمت کارشناسان محترم دختر من سال دیگه یعنی ۹۹ کنکوری هست و رشته اش هنره خیلی خیلی نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب رشته و برنامه ریزی درسی و مخصوصا تست زنی داره میخواستم ازتون کمک بگیرم
  • الهام تدین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سرکار خانم تدین عزیز

در خدمت خواهیم بود در این زمینه به صورت تخصصی هم در حوزه ی دروس اختصاصی و هم در حوزه دروس عمومی با یک برنامه ریزی منسجم آموزشی و تست زنی
که به صورت ترکیبی مفاهیم رو مطالعه کنن و تست زنی رو تمرین کنن تا در کنکور هنر 99 بتونن به بهترین خودشون برسن و در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بشن.

برنامه ریزی ها به صورت حجمی – زمانی و به صورت اختصاصی برای هر فرد به همراه مشاوره هفتگی انجام و ارائه میشه و تمامی نیازهای جانبی دخترتون در این حوزه رو هم نیز پوشش میده.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*