مشاوره معافیت تحصیلی کنکور97

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام بردار من امسال کنکور داشته تو علاقه مندی هم پیام نور رو نزده رتبه ش خوب نشد الان برای معافیت تحصیلی چه کاری چه کاری میتونه انجام بده امتیاز پیام نور رو میتونه بخره یا فراگیر شرکت کنه یا دانشگاه آزاد
  • سودابه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سودابه عزیز
در وحله ی اول که شما می تونین پیام نور و غیرانتفاعی و … رو هم انتخاب کنین و موقعه ی ثبت انتخاب رشته هزینه ی مربوط به این دانشگاه ها رو با پرداخت هزینه و دریافت سریال مربوطه از سایت، داشته باشین و در وحله ی بعد رشته های صرفا با سوابق تحصیلی هستن که اگر معدلشون بد نباشه گزینه های خیلی زیادی در دانشگاه سراسری با ظرفیتهای بالا ایجاد شده و مخصوصا سهمیه های بومی میتونه در این موارد تاثیر خیلی زیادی داشته باشه و در صورت داشتن معدل لازم رشته های خوبی رو هم خوند.
در مرحله ی دوم، دانشگاه های آزاد هستن که به دو صورت با کنکور و بدون کنکور دفترچه ش میاد و در اون ها هم شما شانس هایی میتونین داشته باشین.
پس بدون شتابزدگی، با آرامش کامل، بررسی دقیق بر اساس روش های اصولی و با مشورت میتونین انتخاب رشته ی خوبی داشته باشین که هم مساله ی معافیت تحصیلی از خدمت حل بشه و هم دانشگاه و رشته ای رو انتخاب کنین که در صورت پذیرش، ارزش ادامه دادن و هزینه کردن داشته باشه و بتونه برای آینده ارزش آفرین باشه.
حتما پیشنهاد میدم فیلم مربوط به انتخاب رشته رو هم یک ساعت زمان بذارید و ببینید:

انتخاب رشته

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*