مشاوره تحصیلی برای ادامه تحصیل در رشته تجربی از سیکل حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باعرض سلام من رشته حسابداری خوندم و ادامه ندادم و در حال حاضر سیکل دارم میخواستم بپرسم آیا میتونم الان واسه رشته تجربی اقدام کنم یا دیپلم بگیرم بعد تو دانشگاه تغییر رشته بدم
  • عاطفه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام عاطفه خانم عزیز

شما در صورت داشتن مدرک کاردانی هر رشته ای و یا مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری (ریاضی. تجربی . انسانی) که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین و یا حتی رشته های بدون آزمون رو تحصیل کنین.

پس شما میبایست در وحله ی اول اقدام کنین برای معادل سازی دروس و پاس کردن واحد های مورد نیاز برای پیش دانشگاهی تجربی که این کار با مراجعه به آموزش و پرورش انجام پذیر میباشد و احتمالا حدود یک سال نیز زمان ببرد.

در ادامه اواخر بهمن ماه برای ثبت نام کنکور تجربی میبایست اقدام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد از آن هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در رشته تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر پاس کردن دروس تجربی و اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*