مشاوره برای تغییر رشته دانشگاهی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام/سال 1382 در رشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید (کارشناسی پیوسته) وارد دانشگاه آزاد تبریز شدم و پس از گذراندن تقریبا 68 واحد و 2 ترم مشروطی ادامه تحصیل ندادم و از آن تاریخ به دانشگاه دیگر مراجعت ننموده ام/حال بعد از گذشت سالیان تصمیم گرفتم به صورت بدون کنکور در رشته حقوق (کارشناسی )در یکی از واحد های دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهم.لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار باید بکنم از کجا شروع کنم /آیا دروسی را که گذرانده ام در رشته حقوق برایم معادل سازی می کنند؟
  • ناصر صادقی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ناصر جان

اگر به دانشگاه قبل مراجعه کنید، و انصراف بدین و میتونین مجدد در دانشگاه جدیدی ثبت نام کنین.

پس از انصراف میتونین واحدهای پاس شده و موثر رو از دانشگاه و وزارت علوم تاییدیه بگیرین و به دانشگاه جدید ببرین و مطابقت بدین.

پیشنهاد میکنم برای اخذ مشاوره صحیح و عملکرد صحیح در مسیر شروع مجدد دانشگاه از حیث رشته، دانشگاه، آینده و نحوه عملکرد از جلسات مشاوره آنلاین ما استفاده کنین، برای رزرو زمان مشاوره میتونین از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*