مدیریت بیمه اکو

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ۱_غیر از دانشگاه علامه طباطبایی دانشگاه دیگه ای هم این رشته رو ارائه بده؟ ۲_ امکان ادامه تحصیل تا دکترا و پست دکتری وجود داره؟ امکان ادامه تحصیل در خارج چی؟ ۳_ ظرفیت هر سالش فقط ۳۶ نفر؟ در دانشگاه علامه؟ ۴_ برای وارد شدن از تجربی چه رتبه ای لازم؟
  • مینو 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام مینوی عزیز
1. تا به حال که دانشگاه علامه بوده و البته مسلما دانشگاه های دیگه هم اضافه می شوند و باید در دفترچه ی جدید بررسی کرد، که جای جدیدی ارائه میده یا خیر.
2.بله در زیر شاخه های مدیریت و رشته های مرتبط با بیمه و مدیریت های خدماتی میتونین ادامه تحصیل بدین. / در خارج از ایران هم میشه رشته های مدیریتی رو ادامه داد و بدونین که به غیر از مدرک زبان، مدرک GRE ( همون هوش و استعداد تحصیلی یا جی مت Gmat به زبان انگلیسی ) رو هم باید داشته باشین برای تحصیل در مقاطع تکمیلی رشته در دانشگاه های خارج از ایران.
3. تاکنون اینگونه بوده و هر سال ظرفیت های جدید اعلام میشه و ان شالله آپ دیدت میکنیم بعد از اعلام ظرفیت ها …
4.نمی تونم خیلی دقیق رتبه ای رو بگم ولی رتبه های خیلی بالا و تراز اول نمی خواد، با یک وضعیت متوسط هم میتونین پذیرفته بشین ان شالله.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام من مدیریت بیمه اکو رو انتخاب پنجم زده ام میخواستم ببینم اگر این رشته رو قبول بشم و مصاحبه اش رو قبول نشم انتخابای بعدی من سوخت میشه یا دوتا رشته میارم؟

  • مهسا 6 سال قبل پاسخ داد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهسا جان
در قبولی تمامی رشته های نیمه متمرکز ( دارای مصاحبه) شما این شانس رو خواهید داشت که در صورت عدم پذیرش در مصاحبه، رشته ی بعد رو انتخاب کنید، البته فقط رشته ی بعدی که به رتبه تون بخوره و از طرف سازمان اعلام میشه
در چیدمانشون دقت کنین.
نمیدونم انتخاب رشته تون چطور هسشت ولی ردیف پنجم برای بیمه اکو که دارای مصاحبه هست یکمی نادرسته …

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 3 نتایج
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*