لیسانس ناپیوسته معماری به کنکور تجربی و قبولی پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ،من لیسانس ناپیوسته معماری دارم با دیپلم ریاضی، الان میخام در رشته پرستاری شرکت کنم باید چیکارکنم نیاز به دیپلم تجربی دارم ؟؟
  • سحرسادات شریفی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سحر جان

شما با داشتن مدرک لیسانس ناپیوسته، میبایست مدرک کاردانی معماری هم داشته باشین که با داشتن این مدرک می تونین هر کدوم از گروه های کنکور سراسری که دوست داشته باشین شرکت کنین و نیازی به دیپلم تجربی ندارین.
و البته اگر پیش دانشگاهی ریاضی هم داشته باشین، از همون هم میتونین استفاده کنین و فرقی بین کاردانی یا مدرک پیش دانشگاهی نیست.

برای قبولی و تحصیل در رشته ی پرستاری هم میبایست بهمن ماه امسال برای ثبت نام کنکور تجربی اقدام کنین و با تلاش منسجم مطالعه کنین تا رتبه ی لازم رو در کنکور اخذ کنین و برای رشته ی پرستاری قبول بشین و در دانشگاه مورد نظرتون در رشته پرستاری تحصیل کنین.

برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید تا با استفاده صحیح از توان و زمانتون در مسیر صحیح گام بردارین و در کنکور تجربی موفق بشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*