لیسانس حسابداری تغییر به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ، الهه امین، لیسانس حسابداری هستم و میخوام تغییر رشته بدم به تجربی ( پرستاری یا آزمایشگاه ) میخوام بدونم حتما باید پیش دانشگاهی بدم یا نه؟ و اینکه چطور شروع کنم برای درس خوندن ؟
  • الهه امین 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام الهه جان
اگر مدرک فوق دیپلم (کاردانی) داشته باشین یعنی به صورت ناپیوسته لیسانس حسابداری گرفته باشین، با استفاده از مدرک کاردانی میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.
اگر هم پیش دانشگاهی ریاضی داشته باشین و دوره حسابداری 4ساله خونده باشین و از این راه کارشناسی گرفته باشین، باز هم با استفاده از پیش دانشگاهی ریاضی می تونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

پس اصولا شما نباید منع قانونی و یا مشکل مدرک داشته باشید.

در مورد شروع به درس خوندن مسلما باید درس ها رو از پایه بخونین و نیازمند برنامه ریزی هستش و منابع آموزشی حرفه ای نیاز دارین که هم مباحث رو از پایه یاد بگیرین و هم تکنیک های تست زنی رو بتونین بگیرین.
دوست داشتین با مرکز تماس بگیرین 22691010-021 برای همه ی موارد در خدمت هستیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*