كنكور ارشد علوم تربيتی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخير، من كنكور ارشد علوم تربيتي ثبت نام كردم، هم دولتي هم غيرانتفاعي، هدفم قبولي غير انتفاعيه، هنوز هيچ منبعي رو مطالعه نكردم، با اين فرصت كم و هدف غير انتفاعي، ميخواستم ببينم بهتره چه منابعي و مطالعه كنم؟؟؟ ٢٠٪؜ هم سهميه معدل دارم اصلا امكان قبولي دولتي دارم؟؟؟ ميخوام اگه بشه تكنولوژي آموزشي انتخاب كنم
  • مهيلا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهیلا جان

قبولی در آزمون ارشد در مدت زمان باقیمانده هم عملی هستش !
فقط میبایست از روش صحیح و با عملکرد درست در مسیر حرکت کنین که بتونین به نتیجه برسین.

منابع شما بر اساس سطح وضعیت شما سنجیده میشه، اینکه بصورت جنرال و یکسان بتونم نظری بدم، متاسفانه چیزی وجود نداره ولی با توجه به شرایط، وضعیت، زمانبندی و هدف شما میتونیم چیدمان درست داشته باشیم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر آزمون کارشناسی ارشدتون میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*