قبولی در پرستاری با پایه ضعیف از کارودانش

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-3
0
سلام من فوق دیپلم معماری دارم و تازه رفتم تو بیست و چهار سال و کارودانش دیپلم گرفتم و پایه ام از ریاضی ضعیفه و خیلی به رشته پرستاری علاقه دارم تا حالا برای کنکور امتحان دادم بدون اینکه بخونم چون بچه دار شدیم نتونستم والان خیلی شرایطم عالیه برا درس خوندن فقط مشکلم اینه من از رشته تجربی چیزی نمی دونم وپایه ام ضعیفه آیا میتونم با یه برنامه ریزی دوساله پرستاری قبول شم؟
  • رویا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خانم رویا

از نظر سن مسلما ملاک نیست و مشکلی نداره. در مورد پایه ضعیف ریاضی خوب میبایست کار کرد و تلاش کرد، و یادگیریش خیلی سخت و پیچیده نیست.
با داشتن مدرک فوق دیپلم (کاردانی) معماری هم می تونین هر کدوم از گروه های کنکور سراسری که دوست داشته باشین شرکت کنین.

برای قبولی و تحصیل در رشته ی پرستاری هم میبایست با توجه به زمان و پایه ی شما دو سال خیلی عالی هست و اگر از الان شروع کنین برای بهمن ماه سال آینده می تونین کنکور تجربی ثبت نام کنین و با تلاش منسجم قبول بشین و مهر 99 هم در دانشگاه مورد نظرتون در رشته پرستاری تحصیل کنین.

برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*