قبولی فارغ التحصیل در رشته پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر،من رشته علوم تربیتی تموم کردم 24سالمه خدمتم تموم کردم،رشته دببرستانمم انسانی بود، الان به رشته پرستاری خیلی علاقه دارم با وجود اینکه انسانی خوندم، از دروس تجربی مثلا شیمی زیست فیزیک ریاصی چیزی نمیدونم بنظرتون چجوری رشته پرستاری قبول شم
  • مهدی ابراهیمی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدی جان

مسلما با تلاش و پشتکار مداوم در هر زمینه ای انسان میتونه موفق بشه و به نتیجه برسه
رشته ی پرستاری هم از این قاعده مستثنی نیست و نیازمند تلاش و مطالعه صحیح و … است.

از نظر قانونی و نوع مدرکتون هم منعی برای شرکت در کنکور تجربی و پذیرش و تحصیل در رشته های حوزه ی پزشکی ندارید.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی و تحصیل در رشته پرستاری الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*