قبولی در کنکور هنر رشته معماری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
با سلام برای کنکور معماری چه کتاب هایی رو و به چه صورت بخونم ؟ کنکور 98 برای رشته معماری کنکور هنر هستش به چه صورتی هستش ؟ ایا سوالات کنکور فشرده و دشوار است؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام دوست عزیزم

سوالات کنکور تفاوت خاصی نداشتن.

برای قبولی در رشته معماری از کنکور هنر راهی نداریم!
این رشته در کنکور 98 در زیرگروه آزمایشی ریاضی با عنوان مهندسی معماری ارائه میشه.
حال با توجه به قرار گیری رشته معماری در زیرگروه یک کنکور ریاضی شما میبایست تمرکزتون بر روی درسهای ریاضی و قیزیک که ضریب4 و 3 دارند بذارین و بعد از اوون درسی مثل شیمی که ضریب 2 دارد را مدنظر قرار دهید..

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

اگر واقعا میخواهید در این رشته ادامه تحصیل بدین، برای رسیدن به موفقیت در مسیر و قبولی در رشته معماری میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید..

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*