ترم آخر رشته فیزیک مهندسی تغییر به طراحی دوخت

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام من دانشجوی ترم آخر رشته فیزیک مهندسی دوره کارشناسی هستم .میخوام تغییر رشته بدم و رشته طراحی دوخت رو بخونم ایا این امکانش هست که با مدرک کارشناسی فیزیک وگذروندن دوره های ازاد ان برای ارشد طراحی شرکت کنم یا اینکه نه باید حتما کارشناسی این رشته رو بگذرونم؟ واینکه اگر قرار برگذروندن دوره کارشناسی این رشته هست با مدرک پیش دانشگاهی ریاضی میتونم شرکت کنم واینکه اگر الان شروع کنم به خوندن منابع کنکور کارشناسی میتونم تهران قبول بشم؟
  • زهرا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زهرا جان

بله امکانش هست و میشه ولی خیلی فایده ای نداره !
تنها رشته موجود در ارشد کد 1364 – طراحی پارچه و لباس هستش و ضمن اینکه در اين رشته، آزمون به صورت عملی هم برگزار می گردد ( پس از تصحيح اوراق تستی ، از داوطلبانی كه با توجه به نمره اكتسابی، مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته اينترنتی را نيز تكميل نموده باشند، آزمون عملی طراحی بعمل می آيد.) و قبولی در قسمت عملی سخت خواهد بود.
محتوایی که در دوره ارشد آموزش داده میشود و سرفصل دروس ، خیلی عملیاتی و کارآمد نیستن… و البته صرف داشتن مدرک چرا، میتوان اقدام کرد.

قرار بر گذروندن کارشناسی نیست ولی اگر برای یادگیری صحیح و کامل قصد تحصیل مجدد دوره کارشناسی را داشته باشید، با مدرک پیش دانشگاهی ریاضی میتونین شرکت کنین و مشکلی نیست.

اگر الان با برنامه و منابع آموزشی مناسب شروع کنین و فول تایم وقت بذارین چرا که نه …

اگر واقعا میخواهید در این رشته ادامه تحصیل بدین، برای رسیدن به موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*