فوق دیپلم it تغییر به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دیپلم کامپیوتر دارم و فوق دیپلم it دارم تصمیم گرفتم برم رشته تجربی و حتما باید دیپلم تجربی بگیرم چیکار باید انجام بدم
  • یاسمن 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام یاسمن عزیز

شما با داشتن مدرک فوق دیپلم کامپیوتر می تونین هر کدوم از گروه های کنکور سراسری که دوست داشته باشین شرکت کنین و نیازی به دیپلم تجربی ندارین.

برای قبولی و تحصیل در رشته ی تجربی هم میبایست بهمن ماه امسال برای ثبت نام کنکور اقدام کنین و با تلاش منسجم مطالعه کنین تا رتبه ی لازم رو در کنکور اخذ کنین و در دانشگاه و رشته مورد نظرتون تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید تا با استفاده صحیح از توان و زمانتون در مسیر صحیح گام بردارین و در کنکور تجربی موفق بشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*