فارغ التحصیل رشته تجربی به کنکور ریاضی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و قصد دارم سال دیگه کنکور ریاضی بدم اما فقط عمومی ها و ریاضی و فیزیک و شیمی رو بزنم و دیگر تخصصی های رشته ریاضی رو نزنم به نظر شما میتونم رشته خوبی قبول بشم یا نه؟
  • Andya 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام آندیا جان

قبولی در رشته خوب از نظر بنده بی معنی هست!
از نظر بنده تمامی رشته ها خوب هستن و رشته ی خوب یعنی رشته ای که با علایق توانایی ها و شخصیت من هماهنگ باشه…
یعنی شما اول باید خودتون و یا در جلسه ی مشاوره ای به علایق، توانایی های شخصیتی ، خواست ها و توانمندی های خودتون در بازار کار و … اشراف داشته باشین و بعد بر اساس اوون انتخاب رشته کنید.
در مورد قبولی هم باید دید علاقه ی شما چه رشته ایست و در کدام زیرگروه قرار میگیرد و تاثیر (ضریب) اوون درس رو در اوون زیرگروه بررسی کنیم تا بتونیم به عدد و رقم و نتیجه ی مناسبی برسیم.

البته در کل به شما پیشنهاد میدم حتما برای آینده ی شغلی و تحصیلیتون حداقل یک جلسه مشاوره راهبردی داشته باشین تا دید کاملتری به این حوزه و مسیر و الزامات موفقیت بتونین داشته باشین

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*