فارغ التحصیل تجربی تغییر به کنکور ریاضی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام من فارغ التحصیل رشته ی تجربی نظام قدیم هستم دو سال کنکور دادم نتیجه دلخواهم رو نگرفتم امسال میخوام ریاضی کنکور بدم میخواستم بدونم باید درسایی مثل حسابان دیفرانسیل و…. که تخصصی رشته ریاضی هستند رو امتحان بدم یا احتیاجی نیست ؟مرسی
  • سحر 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سحر عزیز

نیازی به پاس کردن دروس دبیرستان و یا اخذ مدرک خاصی نیستش. کافیه کنکور ریاضی رو ثبت نام کنین و با آمادگی برای تست های پیش رو در جلسه حاضر بشین.
از نظر مدرک مشکلی نیست ولی خوب باید با هر شیوه ی آموزش و مطالعه سعی کنین به درس ها برسین… و بتونین تست های دروس تخصصی هم در کنکور بزنین چرا که اگر سفید بذارین از رقباتون عقب می افتین.

شما هم که دو سال تجربه ی کنکور رو دارین باید بهتر بدونین برای موفقیت در مسیر کنکور در کنار تلاش، الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.
دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*